ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. EFLAK SK. NO: 1 SANCAKTEPE/İSTANBUL
İNFO@SEHERHALİYIKAMA.COM
0216 650 98 39

HAKKIMIZDA

Seher Halı Yıkama, temizlik sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve güçlü kadrosuyla İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde, Yenidoğan bölgesinde faaliyet gösteren bir temizlik firmasıdır. Temizlik anlayışımızda öncelikli olan, müşteri memnuniyetini esas alarak, kalite ve güvenilirliği bir araya getirmektir.

  • MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin yaşam alanlarını daha temiz, daha sağlıklı ve daha konforlu bir hale getirmek için özveriyle çalışmak. Halı yıkama sektöründeki en iyi uygulamaları benimseyerek, çevre dostu malzemelerle profesyonel temizlik hizmeti sunmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilirlik ve kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmek.

  • VİZYONUMUZ

Seher Halı Yıkama olarak vizyonumuz, müşterilerimize kaliteli, etkili ve çevre dostu temizlik hizmetleri sunarak sektörde öncü olmaktır. Yenilikçi yaklaşımlarla sürekli gelişimi hedefleyerek, müşteri odaklı bir anlayışla sektöre yön vermek ve markamızı güvenilir bir temizlik markası olarak tescil etmektir.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, Seher Halı Yıkama olarak amacımız, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve yaşam alanlarını temizlik konusundaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak karşılamaktır.